Nowy dział WALLART – wszystko czego potrzebujesz na swoje ściany!

Nowy dział WALLART – wszystko czego potrzebujesz na swoje ściany!

WALLART

Sztuka ścienna to idealny sposób na nadanie Twojemu domowi nowego życia bez konieczności remontu, a Latexprint ma dla Ciebie ogromny wybór opcji, od obrazów na płótnie po naklejki ścienne i wszystko pomiędzy. Dekoracja ścienna jest idealna do każdego pokoju w domu, więc wypróbuj łatwe do naklejenia naklejki w sypialniach dzieci, oprawione grafiki w salonie i plakaty w kuchni. Mamy opcje, które zaspokoją każdy gust, a dzięki naszym szerokim opcjom cenowym zależy od Ciebie, czy chcesz niedrogą dekorację ścienną, która pozwala regularnie zmieniać wygląd domu, czy też inwestycję, którą możesz zachować jako cenną dekorację ścienną przez wiele lat.

Naklejki ścienne: to nowoczesna, wszechstronna i niedroga opcja dekoracji wnętrz. Piękno tych naklejek polega na tym, że mogą być bardzo duże, wypełniając ścianę funkcyjną jako doskonałą alternatywę dla tapety. Nasze grafiki ścienne pozwalają nie tylko na większą różnorodność i szczegółowość niż tapety, ale są również o wiele łatwiejsze i mniej czasochłonne w nakładaniu. Naklejki ścienne, idealne do łazienek, salonów i sypialni, nadadzą Twojemu domowi nowoczesny, żywy i niepowtarzalny charakter. Naklejki wkomponowują się w dziecięce dekoracje dzięki łatwości aplikacji i przyjemności. Duży wybór grafik ściennych dla dzieci, w tym zaczarowane światy, urocze zwierzęta, zapewnia najlepszą kombinację wystroju i zabawy.

Plakaty: Plakaty to kolejna wszechstronna opcja szybkiej i łatwej zmiany scenerii. Są świetną opcją, jeśli nie chcesz zobowiązać się do naklejki na ścianę, i świetną opcją, jeśli masz ograniczony budżet. Latexprint ma w swojej ofercie szereg plakatów, z których niektóre zawierają humorystyczną typografię i cytaty, a inne przedstawiają plakaty filmowe lub podróżnicze w stylu vintage. Niektóre z tych stylowych plakatów w stylu vintage są niezwykle eleganckie i artystyczne i wyglądałyby fantastycznie, jeśli chcesz stworzyć wyrafinowaną, nowoczesną kolekcję dekoracji ściennych w swoim domu.
Canvas / obrazy na płótnie: Natychmiast dodaj poziom wyrafinowanego gustu do swojego domu za pomocą jednego z naszych dzieł sztuki na płótnie. Przenieś elegancję i kreatywność galerii sztuki do swojego salonu w postaci klasycznego obrazu na płótnie lub grafiki. Niezależnie od tego, czy jest to malowany pejzaż, czy fotografowany pejzaż miejski, płótno na ścianę to świetny sposób, aby rozweselić pokój i uzyskać własne kreatywne soki. Dzięki szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i przedziałów cenowych, wysokiej jakości, inspirujące dzieła sztuki są w zasięgu kliknięcia.
Tapety: oferujemy tylko sprawdzone podkłady fizelinowe. Druk na tapetach spełnia najwyższą jakość i spełnia normy ekologiczne poparte licznymi certyfikatami. Drukujemy w dowolnym formacie tapety pod konkretny wymiar ściany. Nie musisz się martwić, że zabraknie wydruku. Nasz dział graficzny zapewni dopasowanie zdjęcia, grafiki do potrzeb klienta.