Najnowsza maszyna HP Latex 700W w zasobach LatexPrint.pl

Najnowsza maszyna HP Latex 700W w zasobach LatexPrint.pl

HP Latex 700 W z białym atramentem to przełom w technologii druku lateksowego. Dzięki wieloletnim pracom technologów oraz oczekiwaniom dotychczasowych użytkowników drukarek powstały urządzenia, które dzięki zastosowaniu białego atramentu pozwalają na realizację innowacyjnych i bardzo wymagających projektów. Ekologiczne, bezzapachowe wydruki o najwyższej jakości, żywych kolorach oraz niesamowitych kontrastach wykonane na urządzeniu HP Latex 700 W mogą być aplikowane w przestrzeniach tzw. „wrażliwych” wewnątrz budynków, w tym w szkołach, przedszkolach, szpitalach oraz miejscach o rygorystycznych kryteriach związanych ze zdrowiem człowieka i środowiskiem. Zrównoważony rozwój biznesu oparty o ekologiczną technologię oraz kompatybilne ekologiczne media pozwoli firmom zwiększyć rentowność oraz konkurencyjność rynkową.

  • Innowacyjne atramenty HP Latex na bazie wody – niezawierające HAP, niepodlegające wymogowi stosowania etykiet ostrzegawczych o zagrożeniach i zapewniające bezwonne wydruki.
  • Lokalny recykling zewnętrznego kartonu HP Eco – Carton.
  • Wybieraj i korzystaj z szerokiej gamy zgodnych ekologicznych nośników kompatybilnych z drukarkami HP Latex.
  • Wydruki HP Latex nadają się do recyklingu i zwrotu. Nie są materiałami niebezpiecznymi i można je bezpiecznie utylizować.